POLISH

Jak Fala płynaca z glębin oceanu przystosuje sie do kazdego wybrzeża;

Nigdy nie utonie w wirze lecz uniesie sie nad nim.

Pędzac do przodu z siłą, wolą i determinacją

Kurs zapoznawczy z Taekwondo              Wrzesień 2017

Kurs ten jest przeznaczony zarówno dla dzieci oraz dorosłych. Daje on szanse przekonania się czym jest trening Taekwondo (TKD) i zdecydowania się czy jest on tym, czego poszukujesz przed zakupieniem strojów i dalszym zobowiązaniem się. W tym kursie przedstawione zostaną podstawy Taekwondo: pozycja ciała, technika używnia rąk i nóg oraz ćwiczenia rozciągające i ćwiczenia ogólnej sprawności fizycznej. Zapisanie się na kurs nie jest równoznaczne z podjęciem żadnego długoterminowego zobowiązania. Jeśli pod koniec zajęć zdecydujesz, że Taekwondo nie jest dla Ciebie, nie wymagane jest zapisanie się na dalszy kurs.

 

Cena kursu, dla Dzieci (4 – 17 lat) wynosi: £25.

Cena kursu, dla Dorosłych (powyżej 18 roku życia) wynosi: £30

 

Uczestnicy, którzy z powodzeniem ukończą kurs, otrzymają certyfikat. Jeśli natomiast zdecydujesz się na kontunuowanie nauki TKD z nami, otrzymasz: roczne darmowe człownkowstwo oraz zniżki na stroje TKD i klubowe odznaki: do wartości £61 dla Dzieci i £71 dla Dorosłych.

 

Ważne informacje:

 1.    W zależności od dnia miesiąca, w którym uczestnik rozpocznie Kurs zapoznawczy, składa się on z 5-8 sesji. Uczestnicy  muszą zjawić się na wszystkich zajęciach aby otrymać końcowy certyfikat, darmowe roczne członkowstwo z New Wave oraz zniżki (zakładając,że zdecydują się na zapisanie się na długoterminowy kurs).

2.    Ważne jest, aby w razie swojej nieobecności na zajęciach, uczestnik powiadomił New Wave telefonicznie bądź mailowo podając powód, dla którego nie może zjawić się na kursie.

3.    Uczestnicy muszą przestrzegać kodeksu postępowania naszej firmy New Wave.

 

Regulamin Uczestnika New Wave Taekwondo

1]        Darzę szacunkiem siebie, innych uczetników oraz instruktora.

2]        Postaram się najlepiej jak potrafię słuchać I uczyć się od mojego instruktora, jego asystenta bądź innych                     uczestników.

3]        Dam z siebie 100% swoich możliwości.

4]        Będę ćwiczyć Taekwondo w wolnym czasie pod warunkiem, że jest to bezpieczne i, że nie stwarza ryzyka                    zranienia siebie i otoczenia.

5]        Rozumiem, ze Taekwondo jest walką służacą do samoobrony I nie będę jej uzywać przeciwko innym.

Medyczne schorzenia:

Aplikanci, którzy posiadają jakkiekolwiek problemy medyczne muszą uzyskać list od lekarza pierwszego kontaktu (GP), potwierdzający, że osoby te mogą ćwiczyć Taekwondo. List ten musi być dostarczony przed rozpoczęciem treningu!

 Co nosić na zajęciach:

Taekwondo czwiczy się na boso. Podczas treningu nalezy nosić ubrania sportowe (spodnie do biegania oraz T-shirt/koszulke sportową)

Dodatkowe informacje i zniżki:

Nasze Darmowe roczne czlonkowstwo przysługuje tylko uczestnikom, którzy ukończyli kurs zapoznawczy oraz, którzy zapisali się na regularne zajęcia zaraz po jego ukończeniu – bez żadnej przerwy w obecności na zajęciach.